قوانین و مقررات

شرایط و مقررات استفاده

به وب سایت تراپیکسل خوش آمدید. استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید چرا که با ثبت سفارش یا حتی ثبت نام در وب سایت تراپیکسل، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدهایی را که در حال و  آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد در بر می گیرد.  در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شود. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده بازبینی کنید. تقاضا می شود در صورت عدم توافق با شرایط و مقررات، از این وب سایت استفاده نکنید.

 

محدودیت ها

اطلاعات و مطالب موجود در این سایت را صرفاً برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود می توانید مرور، دانلود و کپی کنید. همچنین می توانید از این مطالب در راستای حمایت از محصولات تراپیکسل در سازمان خود استفاده کنید. شرط استفاده از این وب سایت، این است که موافقت کنید هیچ یک از مطالب را در هیچ حالتی تغییر نداده یا اصلاح نکنید و کپی رایت و سایر اطلاعیه های حقوق مالکیت اختصاصی را همانطور که مطالب اصلی حاوی آن است، در تمام کپی ها نیز برای صاحب سایت محفوظ بدارید. غیر از آن، سایر موارد استفاده از مطالب یا اطلاعات، غیر مجاز بوده، هرگونه تخلف از موارد فوق الذکر، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

 

مالکیت اطلاعات و مطالب

اطلاعات و تمام مطالب وب سایت اعم از گزارشات رسمی، گزارشات خبری، فرم های اطلاعات، شرح محصولات و سؤالات متداول، تحت کپی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی می شود. سایر حقوقی که در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سایت محفوظ است.

 

اطلاعات علامت تجاری

علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.

 

لینک به سایر سایت ها

در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات، در وب سایت لینک هایی را به سایر سایت ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک به سایت های طرف سوم به این وب سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نمی باشد.

 

بازخورد و انعکاس نظرات

تمام نظرها، بازخوردها، اطلاعات یا مطالب ارائه شده از طریق این سایت یا همراه با آن، غیرمحرمانه تلقی شده و متعلق به ما می باشد. با ارائه این نظرها، اطلاعات، بازخوردها یا مطالب، در واقع حق استفاده، کپی، اصلاح، نمایش و پخش این مطالب را به رایگان در اختیار ما قرار می دهید و می توانیم بطور نامحدود این مطالب را به عناوین و اشکال مختلف مورد استفاده قرار دهیم.

 

رد مسئولیت

فروشگاه اینترنتی تراپیکسل میکوشد اطلاعات مفید، صحیح و بروز در اختیار شما قرار دهد. از این رو، تلاش کردایم اطلاعات و مطالب دقیقی در این سایت ارائه کنیم، اما هیچ مسئولیتی برای صحت و کامل بودن آن اطلاعات یا مطالب بر عهده نمی گیریم. در هر زمان مختاریم محتوای هریک از اطلاعات یا مطالب موجود در این وب سایت و یا محصولات شرح داده شده در آن را بدون اطلاع قبلی به کاربران، تغییر دهیم. با این حال هیچ تعهدی برای بروز رسانی اطلاعات یا مطالب وب سایت و در نتیجه تاریخ گذشته بودن آنها، بر عهده نمی گیریم. اطلاعات یا نظرات ارائه شده در بخش تابلوی اعلانات یا سایر تالارهای گفتگو، ضرورتاً نظرات ما نیست. نه ما و نه هیچ یک از مدیران، گردانندگان، پخش کنندگان یا سایر افراد  مرتبط با ما، مسئول یا مشمول هیچ نوع ضرر و زیان (شامل اما نه محدود به خسارات شایع، اصلی یا جزایی)، عیب و نقص، ادعا، یا سایر صدمات یا علل مربوط به یا ناشی از هرگونه اطلاعات ارسال شده به وب سایت نمی باشیم. حق اصلاح این شرایط یا محدودیت های قانونی را در هر زمان برای خود محفوظ می داریم. برای اطمینان از موافقت با شرایط و محدودیت های قانونی که ممکن است بعداً افزوده یا تغییر داده شود، لازم است هر چند وقت یکبار این صفحه را بازبینی کنید. مشروعیت قانونی این اطلاعیه همچنان به قوت خود باقی است مگر اینکه قیود خاصی از آن با اطلاعیه حقوقی دیگری در صفحات خاصی از همین وب سایت، صراحتاً ملغی شده و یا جایگزین شود.

تمام اطلاعات و مطالب موجود در این سایت بدون هیچگونه ضمانتی، صریح یا ضمنی و در همین «وضع موجود» ارائه می شود و تمام ضمانت ها از هرنوع، صریح یا ضمنی شامل ضمانت قابلیت فروش، ضمانت کاربری خاص، عدم تخلف از حقوق مالکیت فکری، همچنین کاربری و یا معاملات بازرگانی و تجاری ناقص این حقوق را از خود سلب می کند. تحت هیچ شرایطی در قبال کلیه خسارات (بدون محدودیت شامل، غیر مستقیم، خاص، اصلی و تبعی یا خسارات ناشی از عدم درآمد، از بین رفتن داده ها، یا تعلیق بازار) به واسطه استفاده، ناتوانی از استفاده یا نتایج استفاده از این سایت، سایت های لینک شده به آن، یا مطالب و اطلاعات موجود در هر یک از این سایت ها، طبق قرارداد یا مسئولیت مدنی یا هر تئوری حقوقی دیگری باشد و حتی در صورت آگاهی از امکان چنین خساراتی، هیچ مسئولیتی بر عهده نداریم. اگر برای استفاده از مطالب یا اطلاعات این وب سایت نیاز به هرگونه خدمات، تعمیر یا اصلاح تجهیزات یا اطلاعات باشد، در همین جا موافقت می کنید که تمام هزینه های آن را خود متقبل شوید.

 

پایان استفاده

این وب سایت می تواند دسترسی شما را به تمام یا بخشی  از آن شامل و نه محدود به، هریک از تابلوهای اعلانات و … را به هر دلیلی از جمله تخطی از شروط و مقررات این قرارداد و صرفاً با صلاحدید خود، پایان دهد یا به تعلیق درآورد. در این صورت محدودیت های موجود در رابطه با مطالب سایت، اظهارات و ضمانت ها، غرامت ها و محدودیت مسئولیت، که در این قرارداد اعلام شده باید تا لحظه پایان دسترسی، به قوت خود باقی بماند.

 

قانون حاکم، حوزه قضایی و دادگاه ذیصلاح

این قرارداد، صرف نظر از انتخاب مبانی قانونی آن، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و طبق آن قابل طرح و بررسی است. دادگاه های خاص باید حوزه قضایی انحصاری و آیین دادرسی اختصاصی در خصوص مناقشات ناشی از این قرارداد و یا مربوط به هر یک از بندهای آن، داشته باشند که در این صورت دعاوی احتمالی در حوزه قضایی و مطابق آیین دادرسی دادگاه مذکور قابل طرح و اقامه خواهد بود.

 

مقررات عمومی

در صورتی که هریک از مفاد این قرارداد از درجه اعتبار ساقط شود، غیر قانونی تشخیص داده شود و یا به هر دلیل دیگری اجرای آن مقدور نباشد، لازم است مفاد مذکور، از این قرارداد منفصل شود، اما سایر شروط و مقررات آن همچنان به قوت خود باقی می ماند. این قانون، کل قرارداد بین ما و شما در ارتباط با استفاده از سایت را در بر گرفته، و هیچ تغییری در محتوای آن قابل اعمال نیست مگر اینکه کتباً به امضای طرفین رسیده باشد.

 

عودت وجه

در صورتی که کالا مغایرتی با مشخصات و تصاویر مندرج در سایت نداشته باشد، امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت. در صورتی که کالای ارسالی دارای مشکل فنی و گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی باشد، تا یک هفته پس از ارسال کالا با محصول مشابه دیگر جایگزین شده یا در صورت عدم موجودی، مبلغ واریزی بازگشت داده خواهد شد.

 

زمان تحویل

1: سفارشاتی که با برچسب موجودی در انبار ایران مشخص شده است طی ۱ الی ۷ روز کاری از طریق پست یا تیپاکس برای مشتری ارسال میگردد و سایر محصولات به صورت سفارشی و از کارخانه سازنده محصول یا سایر مراجع تامین کننده کالا ثبت سفارش و خریداری شده و پروسه زمانی تحویل در این نوع سفارشات به صورت عادی بین ۱۴ الی ۶۰ روز کاری است (زمان تحویل کالا از منو بازشو "زمان تحویل" قابل انتخاب می‌باشد). لازم به ذکر است قیمت درج شده محصولات، قیمت نهایی بوده و هزینه ارسال داخلی برعهده مشتری می‌باشد.

 

2: در سفارشات سفارش از امازون، سفارشات از بابت رسیدن تا ایران مورد تضمین فروشگاه هستند. به عنوان مثال: اگر سفارش مشتری مفقود گردد و به دست ما نرسد یا حین حمل به ایران دچار صدمه فیزیکی شده باشد، مبلغ پرداختی مشتری عودت میگردد. در خصوص گارانتی همینطور که مستحضر هستید محصولات فاقد گارانتی داخلی هستند و از گارانتی کمپانی سازنده در ایران امکان دریافت خدمات مقدور نمی باشد، همچنین به دلیل سو استفاده و خطاهای شخصی برخی کاربران و صدمه زدن به محصول دریافتی، لازم است بعد از دریافت هر مرسوله ای چه محصولات سفارشی و چه موجودی انبار، از انباکس بسته تا نصب و تست به طور کامل و بدون وقفه فیلم برداری شود با نمایش دقیق سریال محصول تا در صورت وجود نقص فنی ضمن اثبات مسئله ،امکان تعویض یا عودت وجه وجود داشته باشد، در صورتی که کاربر بدون طی کردن این پروسه بعدا گزارش خرابی یا نقص فنی دهد مورد پذیرش نخواهد بود.همچنین با توجه به ارسال گروهی محصولات به کشور ممکن است بسته بندی (جلد) محصول دچار پارگی یا دفرمگی شود.

 

3:  لطفا توجه داشته باشید محصولات فاقد گارانتی داخلی بوده و فروشگاه تراپیکسل بنا به تقاضای مشتری محصول را از آمازون یا سایر منابع های معتبر خریداری میکند و در نهایت محصول را دریافت و به آدرس مشتری ارسال میکند. خرابی های احتمالی یا نقص فنی در حوزه مسئولیت فروشگاه نبوده لذا در صورت امکان همکاری های لازم جهت مکاتبه با فروشگاه مورد تامین  توسط ما انجام می پذیرد.

 

4: لطفاً توجه داشته باشید پروسه زمانی ذکر شده در حالت نرمال بوده و در صورت وجود تاخیر در روند حمل و تحویل کالا به دلایل مختلف مثل: طوفان، گردباد، زلزله، اغتشاش، شورش، جنگ، اپیدمی بیماری ها، عدم ترخیص کالا توسط گمرگ، تاخیر تامین کالا توسط فروشگاه مبدا خرید، تغییر قوانین واردات کالا، درگیری های مسلحانه، حکومت نظامی، اعتصاب، صاعقه و ... مشتری می‌بایست زمان بیشتری را صبر کند. همچنین تاخیرات شامل خسارت نمی‌گردد و تنها در صورت تاخیر بیش از ۷ روز کاری امکان لغو سفارش وجود خواهد داشت.

 

5: امکان لغو سفارش و یا تغییر سفارش صرفاً با صلاح دید مدیریت و تا قبل از اینکه سفارش در وضعیت اقدام شده قرار گیرد مقدور است. در صورتی که سفارش شما در مرحله اقدام شده قرار گیرد، امکان لغو یا تغییر سفارش وجود ندارد.

 

6: سفارشات متناسب با نوع محصول و مقصد از طریق پست،تیپاکس،باربری به آدرس مشتری ارسال میگردد، هزینه حمل داخلی برعهده مشتری است و پسکرایه میگردد. توجه داشته باشید ،صدمات فیزیکی ، مفقودی یا نرسیدن مرسوله به هر دلیلی به دست مشتری مربوط به حمل داخل تحت مسئولیت شرکت حمل کننده (پست،تیپاکس،باربری) خواهد بود و مسئولیتی متوجه فروشگاه نیست ولی در صورت بروز مشکل همکاری لازم برای پیگیری انجام میشود، همچنین لطفا در هنگام دریافت محصول وضعیت ظاهری و فیزیکی مرسوله توسط گیرنده چک شود و در صورت وجود مورد مشکوک از تحویل آن خودداری کرده و  در حضور نماینده یا نامه رسان شرکت حمل کننده نسبت به بازگشایی و فیلم برداری از مرسوله اقدام کنید و در صورت وجود مشکل برای پیگیری صورت جلسه تنظیم شود.

 

7: گاهاً ممکن است سفارش در همان روزهای اول از سمت فروشگاه مورد تامین به دلایل مختلف مثل عدم موجودی لغو گردد،این مورد بسیار به ندرت رخ میدهد و در صورت تمایل مشتری جهت اثبات این مسئله امکان ارائه مستندات به مشتری مقدور می باشد. که در این شرایط ضمن اطلاع به مشتری،مبلغ مشتری به حساب آن عودت میگردد، در صورتی که مشتری قصد خرید محصول جایگزین رو داشته باشد،می بایست بعد از عودت وجه مجدداً محصول جایگزین را ثبت سفارش کند.

 

 8: لطفا قبل از خرید نهایی مشخصات محصولات را از سایت رسمی سازنده و سایر سایت های مختلف معتبر چک کنید،چون مشخصات محصولات را ما از فروشگاهای مورد تامین اخذ میکنیم و گاهاً ممکن است مشخصات ریز آنها اشتباه درج شده باشد. 


9: لطفا توجه داشته باشید که در صورت نیاز به عودت وجه به هر دلیلی ، صرفا مبلغ پرداختی(تومان) مشتری عودت میگردد و تغییرات قیمتی و نرخ ارز هیچ تاثیری در آن نخواهد داشت.
 

10: در خصوص سفارش محصولاتی که از سیمکارت پشتیبانی میکنند لطفاً توجه داشته باشید این نوع محصولات به صورت رجیستر نشده تقدیم مشتری میگردد و مسئولیت رجیستر کردن آن برعهده مشتری بوده و همچنین امکان ارسال قبض گمرک (به دلیل ترخیض گروهی کالاها) برای هیچکدام از سفارشات مقدور نمی باشد.